Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FÅTÖLJ, engelsk stil, sent 1900-tal, klädd med djuphäftad grönt läder, benställning i mörkbetsat trä, sitthöjd ca 48 cm.
Bruksslitage, ställvis hårdare.
863859
2021-01-23
Gör en kostnadsfri värdering här