Fåtölj engelsk stil

Fåtölj engelsk stil
Fåtölj engelsk stil
Fåtölj engelsk stil
Fåtölj engelsk stil
Fåtölj engelsk stil
Fåtölj engelsk stil
Fåtölj engelsk stil
Fåtölj engelsk stil

Klubbat för:

450 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

FÅTÖLJ, engelsk stil, sent 1900-tal, klädd med djuphäftad grönt läder, benställning i mörkbetsat trä, sitthöjd ca 48 cm.

Kuntoraportti

Bruksslitage, ställvis hårdare.

863859

Päivämäärä:

2021-01-23