Fåtölj engelsk stil
Klubbat för:
450 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
FÅTÖLJ, engelsk stil, sent 1900-tal, klädd med djuphäftad grönt läder, benställning i mörkbetsat trä, sitthöjd ca 48 cm.
Kuntoraportti
Bruksslitage, ställvis hårdare.
863859
Päivämäärä:
2021-01-23