Kopparföremål diverse

Kopparföremål diverse
Kopparföremål diverse
Kopparföremål diverse
Kopparföremål diverse
Kopparföremål diverse
Kopparföremål diverse
Kopparföremål diverse
Kopparföremål diverse
Kopparföremål diverse
Kopparföremål diverse
Kopparföremål diverse
Kopparföremål diverse

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HÄMTARE, 2 st, KAFFEPANNOR, 2 st, KASTRULL, STEKPANNA, 1800/1900.tal, koppar, totallängd på stekpannan ca 60 cm

En hämtare saknar lock, lagningar, skador,

863863

2021-01-13