Klubbat för:
9 000 SEK
Schätzwert
12 000 SEK
Beschreibung
ORIENTMATTA, Kashan, semiantik, signerad, ca 414x304 cm
Zustandsbeschreibung
Obetydligt slitage, nytvättad
863882
2021-01-17
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner