Semiantik Mashad

Semiantik Mashad
Semiantik Mashad
Semiantik Mashad
Semiantik Mashad
Semiantik Mashad
Semiantik Mashad
Semiantik Mashad
Semiantik Mashad
Semiantik Mashad
Semiantik Mashad

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ORIENTMATTA, Mashad, semiantik, ca 379x301 cm

Nytvättad, smärre slitage, ställvis spår av äldre malskador på undersida

863889

2021-01-16