Eva Bagge oljemålning

Eva Bagge oljemålning
Eva Bagge oljemålning
Eva Bagge oljemålning
Eva Bagge oljemålning
Eva Bagge oljemålning
Eva Bagge oljemålning
Eva Bagge oljemålning
Eva Bagge oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

EVA BAGGE (1871-1964): Väderkvarn i landskap, signerad Eva Bagge, olja på papp, ca 26x19,5 cm

863899

2021-01-13