Ray Stalje pasteller

Ray Stalje pasteller
Ray Stalje pasteller
Ray Stalje pasteller
Ray Stalje pasteller
Ray Stalje pasteller
Ray Stalje pasteller

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

RAY STALJE (född 1947), pasteller, 2 st, signerade och daterade 1991, 17x28 cm.

Ingår i tema "Ray Stalje"

Fint skick, ej examinerade ur ram.

863940

2021-01-22