Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BOKHYLLA med lådunderdel, utrdragbar skrivskiva, skjutbara glasdörrar, 1960-tal, teak enligt uppgift inköpt på Nk, höjd 170, 80x41 cm
glasdörr med skada, fanerskador
863944
2021-01-13
Gör en kostnadsfri värdering här