Bokhylla med glasdörrar

Bokhylla med glasdörrar
Bokhylla med glasdörrar
Bokhylla med glasdörrar
Bokhylla med glasdörrar
Bokhylla med glasdörrar
Bokhylla med glasdörrar
Bokhylla med glasdörrar
Bokhylla med glasdörrar
Bokhylla med glasdörrar
Bokhylla med glasdörrar

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BOKHYLLA med lådunderdel, utrdragbar skrivskiva, skjutbara glasdörrar, 1960-tal, teak enligt uppgift inköpt på Nk, höjd 170, 80x41 cm

glasdörr med skada, fanerskador

863944

2021-01-13