Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SKRIVBORD, 1900-talets början, jugend, mahogny, skuren dekor, höjd ca cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Brukslitage, smärre ytskador, ett ben med avslag
863945
2021-01-13
Gör en kostnadsfri värdering här