Skrivbord jugend

Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SKRIVBORD, 1900-talets början, jugend, mahogny, skuren dekor, höjd ca cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Brukslitage, smärre ytskador, ett ben med avslag

863945

2021-01-13