Slagbord i idegran

Slagbord i idegran
Slagbord i idegran
Slagbord i idegran
Slagbord i idegran
Slagbord i idegran
Slagbord i idegran
Slagbord i idegran
Slagbord i idegran
Slagbord i idegran
Slagbord i idegran

Klubbat för:

2 800 SEK

Arviointi

1 200 SEK

Kuvaus

SLAGBORD, 1900-talets slut, engelsk stil, stomme av idegran, slagen med enkla grindar på hjultrissor, bordet med mässingsskodda fotavslut, höjd ca 75, nedfällt ca 92x28, uppfällt ca 154x90 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage

863958

Päivämäärä:

2021-01-15