Slagbord i idegran
Klubbat för:
2 800 SEK
Arviointi
1 200 SEK
Kuvaus
SLAGBORD, 1900-talets slut, engelsk stil, stomme av idegran, slagen med enkla grindar på hjultrissor, bordet med mässingsskodda fotavslut, höjd ca 75, nedfällt ca 92x28, uppfällt ca 154x90 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage
863958
Päivämäärä:
2021-01-15