Salongsgrupp

Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SALONGSGRUPP, 1900-talets första hälft, Louis XV-stil, skuren i valnöt, bestående av: soffa, 1 par stolar, karmstol, soffans längd 121, sitthöjd ca 43 cm

Fläckar, slitage

863960

2021-01-15