Klubbat för:
11 500 SEK
8 000 SEK
GOLVVASER, 1 par, porslin, Kina, 1800-talets slut, Kanton, balusterformade, med hänklar i form av parställada fohundar, reliefdekor av salamandrar, höjd 60 cm
Smärre nagg / ifyllt
863992
2021-01-15