Rickshaw / Becka Java

Rickshaw / Becka Java
Rickshaw / Becka Java
Rickshaw / Becka Java
Rickshaw / Becka Java
Rickshaw / Becka Java
Rickshaw / Becka Java
Rickshaw / Becka Java
Rickshaw / Becka Java
Rickshaw / Becka Java
Rickshaw / Becka Java
Rickshaw / Becka Java
Rickshaw / Becka Java

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RICKSHAW / NELAM, Indien,1900-talets andra hälft, enväxlad med handbroms, bemålat smide, glittertejp och trä, suflett, längd ca 250 cm:

Slitage

863995

2021-01-16