Arne Norell soffa Cromwell skinn
Klubbat för:
7 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ARNE NORELL, soffa, "Cromwell", 1900-talets andra hälft, klädsel i skinn, lösa plymåer, ben i betsad ek, etikettmärkt, 1900-talets andra hälft, längd ca 212 cm, sitthöjd 43 cm
Slitage, fläckar, en dyna med reva, revor och hål i tygbeklädnaden på undersidan
863997
2021-01-13