Tomtar

Tomtar
Tomtar
Tomtar
Tomtar
Tomtar
Tomtar
Tomtar
Tomtar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

TOMTAR, 6 st, 1900-tal, sannolikt Tyskland, lergods, höjd ca 11-24 cm

Ytslitage

864019

2021-01-13