Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GUSTAV DAHLBERG, 6 st bordsknivar, silver, rostfritt stål, modell "Engelsk snäck", stämplade GD, Malmö, en märkt 1848, monogram, vikt ca 552 gram
Lagningar, slitna/otydliga stämplar
864051
2021-01-17
Gör en kostnadsfri värdering här