Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
FRANZ NOWAK (1885-1973): Bibliskt motiv, signerad Franz Novak, Nack Van Deck, olja på duk, 116x97 cm
Krackeleringar
864056
2021-01-15
Gör en kostnadsfri värdering här