Serge Hélénon etsning

Serge Hélénon etsning
Serge Hélénon etsning
Serge Hélénon etsning
Serge Hélénon etsning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERGE HÉLÉNON (1934): Komposition, signerad och numrerad, färgetsning med carborundum, bladmått ca 76x56cm

864067

2021-01-13