Elisabeth Jansson

Elisabeth Jansson
Elisabeth Jansson

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ELISABETH JANSSON (född 1950): Kvinna med antikiserande profil, signerad Elisabeth Jansson- 92, numrerad 8/60, ca 30x24 cm

864075

2021-01-13