Märta Måås-Fjetterström bonad

Märta Måås-Fjetterström bonad
Märta Måås-Fjetterström bonad
Märta Måås-Fjetterström bonad
Märta Måås-Fjetterström bonad
Märta Måås-Fjetterström bonad
Märta Måås-Fjetterström bonad

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MÄRTA MÅÅS-FJETTERSTRÖM, vävnad, "Knoppen", signerad MMF, vävd före 1941, ca 33x34 cm

Slitage, blekt, mindre hål

864079

2021-01-17