Roy Friberg blyerts

Roy Friberg blyerts
Roy Friberg blyerts
Roy Friberg blyerts
Roy Friberg blyerts

Klubbat för:

39 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

ROY FRIBERG (född 1920): Figurer, signerad och daterad -65, blyerts med raderingar, bildmått ca 59x87 cm

864083

2021-01-15