Kaffeservis Kina
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KAFFESERVIS, porslin, Kina, 17/1800-tal, powder blue, bestående av: kaffekanna, 2 fat, diameter 20 resp 12, 6+2 koppar, 3 fat, mindre skålar på fot
Omfattande sprickor, lagningar och nagg
864084
2021-01-15