Kaffeservis Kina

Kaffeservis Kina
Kaffeservis Kina
Kaffeservis Kina
Kaffeservis Kina
Kaffeservis Kina
Kaffeservis Kina
Kaffeservis Kina
Kaffeservis Kina
Kaffeservis Kina
Kaffeservis Kina
Kaffeservis Kina
Kaffeservis Kina

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KAFFESERVIS, porslin, Kina, 17/1800-tal, powder blue, bestående av: kaffekanna, 2 fat, diameter 20 resp 12, 6+2 koppar, 3 fat, mindre skålar på fot

Omfattande sprickor, lagningar och nagg

864084

2021-01-15