Ljusstakar 3 par

Ljusstakar 3 par
Ljusstakar 3 par
Ljusstakar 3 par
Ljusstakar 3 par
Ljusstakar 3 par
Ljusstakar 3 par
Ljusstakar 3 par
Ljusstakar 3 par
Ljusstakar 3 par
Ljusstakar 3 par
Ljusstakar 3 par
Ljusstakar 3 par

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSSTAKAR, 3 par, mässing, 1900-tal, varav två av paren märkta Skultuna Bruk No 8 samt 39, ett par märkt med davidsstjärna No 63, höjd ca 22-9 cm

Bruksslitage

864089

2021-01-13