Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SOFFBORD, 1900-talets senare del, möjligen Asko, fanerat i valnöt, 2 lådor i sargen, aluminium ben, höjd 43, 142x74 cm
Blekt, ovandel med solfläck
864093
2021-01-13
Gör en kostnadsfri värdering här