Soffbord valnöt

Soffbord valnöt
Soffbord valnöt
Soffbord valnöt
Soffbord valnöt
Soffbord valnöt
Soffbord valnöt
Soffbord valnöt
Soffbord valnöt

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SOFFBORD, 1900-talets senare del, möjligen Asko, fanerat i valnöt, 2 lådor i sargen, aluminium ben, höjd 43, 142x74 cm

Blekt, ovandel med solfläck

864093

2021-01-13