Maurice Estève färglitografi

Maurice Estève färglitografi
Maurice Estève färglitografi
Maurice Estève färglitografi
Maurice Estève färglitografi

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MAURICE ESTÈVE (1904-2001): "Bebaros", signerad Estève, 1975, 12/100, färglitografi, bladmått ca 44x45 cm

864094

2021-01-15