Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
MAURICE ESTÈVE (1904-2001): "Rivanoir", signerad Estève, 1969, 69/150, Sorlier, färglitografi, bildmått ca 55,5x72 cm
864106
2021-01-15
Gör en kostnadsfri värdering här