Maurice Estève färglitografi

Maurice Estève färglitografi
Maurice Estève färglitografi
Maurice Estève färglitografi
Maurice Estève färglitografi

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MAURICE ESTÈVE (1904-2001): "Rivanoir", signerad Estève, 1969, 69/150, Sorlier, färglitografi, bildmått ca 55,5x72 cm

864106

2021-01-15