Maurice Estève färglitografi

Maurice Estève färglitografi
Maurice Estève färglitografi
Maurice Estève färglitografi
Maurice Estève färglitografi

Klubbat för:

4 200 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

MAURICE ESTÈVE (1904-2001): "L´accueil", signerad Estève, 112/260, 1954, färglitografi, bildmått ca 45x60 cm

Kuntoraportti

864109

Päivämäärä:

2021-01-15