Maurice Estève färglitografi
Klubbat för:
4 200 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
MAURICE ESTÈVE (1904-2001): "L´accueil", signerad Estève, 112/260, 1954, färglitografi, bildmått ca 45x60 cm
Kuntoraportti
864109
Päivämäärä:
2021-01-15