Klubbat för:
5 400 SEK
5 000 SEK
STIG LINDBERG, "Springare", Gustavsberg, stengods, signerad Stig L samt Gustavsbergs Studiohand, etikettmärkning, höjd ca 13, längd ca 16,5 cm
Smärre slitage
864121
2021-01-17