Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ASKKOPP, 1920/30-tal, art deco, med drinkställ och tändstickshållare, kromad ställning, bakelit, höjd 80 cm
Fot med mindre bucklor
864122
2021-01-13
Gör en kostnadsfri värdering här