Sängbord körsbär

Sängbord körsbär
Sängbord körsbär
Sängbord körsbär
Sängbord körsbär
Sängbord körsbär
Sängbord körsbär

Klubbat för:

1 300 SEK

1 500 SEK

SÄNGBORD, 1 par, samtida, fanerade i körsbär, draghandtag i aluminium, 2 lådiga, höjd 52, 54x42 cm

Smärre bruksslitage

864136

2021-01-13