Olle Kåks serigrafi

Olle Kåks serigrafi
Olle Kåks serigrafi
Olle Kåks serigrafi
Olle Kåks serigrafi

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OLLE KÅKS (född 1941): Kurbitsblomma, signerad och daterad Kåks -77, 34/360, serigrafi, ca 56x34 cm

864145

2021-01-15