Stekfat Samson

Stekfat Samson
Stekfat Samson
Stekfat Samson
Stekfat Samson
Stekfat Samson
Stekfat Samson
Stekfat Samson
Stekfat Samson

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STEKFAT, 1 par, porslin, Frankrike, Samson, 1900-tal, oktagonal form, polykrom dekor av blomsterkorg, längd ca 38 cm

En med kantlagning, ett med glasyrslitage

864147

2021-01-15