Skrivbord nyrokoko
Klubbat för:
18 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKRIVBORD med avtagbar uppsats, 1800-talets slut, nyrokoko, profilerad skiva, svartmålad med skuren bronserad dekor, draghandtag i förgylld mässing, 104, 115x64 cm, nyckel saknas
Senare bemålad, nyckel saknas
864148
2021-01-14