Skrivbord nyrokoko

Skrivbord nyrokoko
Skrivbord nyrokoko
Skrivbord nyrokoko
Skrivbord nyrokoko
Skrivbord nyrokoko
Skrivbord nyrokoko
Skrivbord nyrokoko
Skrivbord nyrokoko

Klubbat för:

18 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKRIVBORD med avtagbar uppsats, 1800-talets slut, nyrokoko, profilerad skiva, svartmålad med skuren bronserad dekor, draghandtag i förgylld mässing, 104, 115x64 cm, nyckel saknas

Senare bemålad, nyckel saknas

864148

2021-01-14