Örjan Wallert oljemålning

Örjan Wallert oljemålning
Örjan Wallert oljemålning
Örjan Wallert oljemålning
Örjan Wallert oljemålning
Örjan Wallert oljemålning
Örjan Wallert oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ÖRJAN WALLERT (född 1949): "Grön målning", signerad Wallert, a tergo daterad -99, olja på pannå, ca 89x61 cm

864149

2021-01-15