Byrå med stenskiva sengustaviansk stil
Klubbat för:
11 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BYRÅ med stenskiva, omkring 1800-talets slut, sengustaviansk stil, profilerad skiva i kolmordsmarmor, draghandtag och dekor i mässing, kanelerade ben, fotavslutningar i mässing, grönmålad med förgylld dekor, höjd 88, 91x49 cm, nyckel saknas
Nyckel saknas
864154
2021-01-14