Klubbat för:
1 500 SEK
2 000 SEK
SKULPTUR, "Vår", kvinna på podie med rosor, omkring 1900-talets mitt, gips, gjutarstämpel kring podie, höjd ca 60 cm
Litet mikronagg vid ett av bladen
864157
2021-01-17