Skulptur

Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur

Klubbat för:

1 500 SEK

2 000 SEK

SKULPTUR, "Vår", kvinna på podie med rosor, omkring 1900-talets mitt, gips, gjutarstämpel kring podie, höjd ca 60 cm

Litet mikronagg vid ett av bladen

864157

2021-01-17