Henrik Bager oljemålning

Henrik Bager oljemålning
Henrik Bager oljemålning
Henrik Bager oljemålning
Henrik Bager oljemålning
Henrik Bager oljemålning
Henrik Bager oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HENRIK BAGER (född 1948): "Tre resenärer", monogramsignerad och daterad HB 1984, olja på duk, ca 32x36 cm

864159

2021-01-15