Klubbat för:
26 000 SEK
Schätzwert
6 000 SEK
Beschreibung
ROGER RISBERG (1956-2011): "Ägget", signerad och daterad a tergo 1997, olja på duk, ca 46x55 cm
Zustandsbeschreibung
864164
2021-01-15
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner