Roger Risberg oljemålning

Roger Risberg oljemålning
Roger Risberg oljemålning
Roger Risberg oljemålning
Roger Risberg oljemålning

Klubbat för:

26 000 SEK

Schätzwert

6 000 SEK

Beschreibung

ROGER RISBERG (1956-2011): "Ägget", signerad och daterad a tergo 1997, olja på duk, ca 46x55 cm

Zustandsbeschreibung

864164

2021-01-15