Harald Sallberg litografi

Harald Sallberg litografi
Harald Sallberg litografi
Harald Sallberg litografi
Harald Sallberg litografi

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HARALD SALLBERG (1895-1963): "Broderande kvinna vid fönster mot Norr Mälarstrand", signerad Harald Sallberg 1932, etsning, bildmått ca 26x34,5 cm

Gulnad

864167

2021-01-15