Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
RAY STALJE (född 1947), olja på duk, signerad och daterad 2007 a tergo, sifferkomposition, 46x55 cm.
Ingår i tema "Ray Stalje"
Fint skick.
864169
2021-01-22
Gör en kostnadsfri värdering här