Roy Friberg blyerts

Roy Friberg blyerts
Roy Friberg blyerts
Roy Friberg blyerts
Roy Friberg blyerts

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROY FRIBERG (född 1920): "Rörelse", monogramsignerad och daterad RF -65, blyerts, bildmått ca 10,5x17 cm

864172

2021-01-15