Ulf Wahlberg färglitografi

Ulf Wahlberg färglitografi
Ulf Wahlberg färglitografi
Ulf Wahlberg färglitografi
Ulf Wahlberg färglitografi
Ulf Wahlberg färglitografi
Ulf Wahlberg färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ULF WAHLBERG (1938-2014): Bilskrot, signerad o daterad Ulf Wahlberg -94, färglitografi, 112/360, bildmått ca 27x38 cm

864175

2021-01-15