Curt Hillfon oljemålning
Closed
2021-01-15
864177
| Sold for | 2 200 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
CURT HILLFON (född 1943): "Öppen dörr", monogramsignerad, olja på duk, ca 35x25 cm