Curt Hillfon oljemålning

Curt Hillfon oljemålning
Curt Hillfon oljemålning
Curt Hillfon oljemålning
Curt Hillfon oljemålning
Curt Hillfon oljemålning
Curt Hillfon oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CURT HILLFON (född 1943): "Öppen dörr", monogramsignerad, olja på duk, ca 35x25 cm

864177

2021-01-15