Klubbat för:
9 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
JIM DINE (USA, född 1935): "Louisiana Hearts", signerad och daterad 1982, 56/100, färgoffset och etsning, bildmått 21x35 cm
PROVENIENS: Utgiven av Louisiana Museum, Humlebaek
864184
2021-01-15
Gör en kostnadsfri värdering här